İçecekler 

Gün içindeki sıvı ihtiyacını lezzetten ödün vermeden ve sağlıklı bir şekilde karşılamak isteyenlerin tercihi Jr. Sous Chef – organik içecekler oluyor! Ofiste, toplantıda, evde sağlıklı bir içeceğe ulaşamadığınız noktada Jr. Sous Chef nar suyu, domates suyu gibi en sağlıklı içeceklerle yardımınıza koşuyor. Doğaya saygı mottosuyla, aradığınız doğallığı nezaketle size sunuyor.


Sağlıklı Hazır İçecekler Her An Yanınızda!

Doğal ürünlerin çeşitliliği sayesinde vazgeçemeyeceğiniz içeceklere dönüşen birçok lezzeti düşük kaloriyle tüketmeniz mümkün. Katkısız domates suyu ile hem damaklara eşsiz bir lezzet getirebilir hem de vücudunuzu toksinlerden arındırabilirsiniz. Damar sertleşmesi, kalp rahatsızlıkları gibi hastalıkları önleyen, güçlü bir antioksidan olan likopen deposu domates en sağlıklı içeceklerden biri. Likopenin maksimum faydasını görmek adına domates suyunu teneke paketler yerine, sağlık açısından oldukça avantajlı olan cam şişe güvencesi ile tüketmelisiniz. Mevsiminde toplanmış domateslerle hazırlanan domates suyu kışlık tüketimde de bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Rengi yüzünden aşk meyvesi olarak adlandırılan domates sizin ve aileniz için sağlıklı hazır içeceklere dönüşür. Kış ve sonbahar mevsimlerinin yanı sıra her mevsim tüketebileceğiniz sağlıklı içeceklerden biri de nar suyu. Bilinen her türden antioksidanı içermesiyle meşhur bu meyve, kış hastalıklarına karşı güçlü bir koruma sağlar. Yüksek besin değeri ve aromatik tadının yanı sıra taze sıkım yöntemi ile üretildiğinden sağlıklı içecekler listesinin en başına gönül rahatlığı ile yazabilirsiniz.


Doğallığa Ulaşmak Jr. Sous Chef İle Çok Kolay

Sürdürülebilir tarımın destekçisi Jr. Sous Chef hem sağlıklı hem de lezzetli içecekler arayanların ilk tercihi. Siz de doğal ve farklı tatlar arayanlardansanız sağlığınız ve damak tadınız için, hiçbir kimyasal maddeye maruz kalmamış organik ürünleri yüksek lezzet, yüksek kalite ve uygun fiyatlarla sunan Jr. Sous Chef'i tercih edin.