Bruschettalar

Bir zamanlar yalnızca meze olarak damaklarımızı şenlendiren bruschetta soslar şimdilerde tüm öğünlerin baş aktörü. Acılı ezme hala rol çalmaya devam etse de; kapya biberli, kuru domates ezmesi, domates biberli ezme ve zeytinli bruschetta ezme son zamanların açık ara en favori lezzetlerinden. Jr. Sous Chef'in çok özel tarifi ile çığır atlayan bruschettalar, artık sabah kahvaltılarının, öğle atıştırmalıklarının gözdesi. Kullanmış olduğu kaliteli tarım ürünleri ve koruyucu madde bulundurmayan malzemeleri ile Jr. Sous Chef ezmelerde lezzetin yanında sağlık ayrıcalığı da sunuyor. Ürünlerinde tercih ettiği cam malzemeler ile sağlıklı tüketim imkanı sağlarken güvenli saklanabilme nitelikleri ile de öne çıkıyor.


Farklı Bruschetta Çeşitleri ile Damak Tadınızı Şımartın

Damak tadını önemseyenlerin tercihi Jr. Sous Chef, bruschetta ezmelerinde farklı damak tatlarına hitap ediyor. Günün her öğününde sofralarınızda yer verebileceğiniz kuru domates ezmesi kahvaltılık ekmek üstü olarak sürerek ya da krepleriniz için kullanarak gününüze renk katacaktır. Kapya biberli ezmeye tüm öğünlerin başlangıcında yer verilebilir, hamur işleri ile birlikte kuru domates bruschetta ezmesini tüketilerek damaklarınızda bu mükemmel lezzete yer açabilirsiniz. Ara öğün sandviçlerinizi ise zeytinli bruschetta çeşitleri ile taçlandırabilir, kuru domates ezmesi bruschetta ile sarımsağın domatesle mükemmel uyumuna şahit olabilirsiniz.


Lezzet ve Sağlığın Mükemmel Uyumu

Sofralarınızda her zaman yer verebileceğiniz ve sevdiklerinizle güvenle tüketebileceğiniz bruschetta çeşitlerinde önemli olan bir diğer unsur ise koruyucu madde içermeme özelliğidir. Sağlıklı besin ve sürdürülebilir tarımı destekleyen, tüm ürünleri için katkısız ve iyi tarım uygulamaları ile üretilme garantisi sunan Jr. Sous Chef’in ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Jr. Sous Chef’in birbirinden farklı bruschetta çeşitleri arasından damak tadınıza uygun olanı seçebilir ve hemen satın alabilirsiniz.